Kuhu minna?

Filmimuuseumi koomiksipäev 6.04

kolmapäev, 27. märts 2019
Filmimuuseumis toimub juba 6.04 vahva koomiksipäev, kus saab osaleda nii vahvas töötoas kui vaadata Jaapani animafilmi.

12.00-13.00 Manga ehk jaapani koomiksite stiilis joonistamise venekeelne töötuba muuseumipedagoog Galina Zaitseva juhtimisel. Ootame 9-13 aastased osalejad. Tunni käigus saab õppida kõige levinumaid manga tunnusjooni ja proovida ka uue tegelaskuju loomist.
 
12.00-13.30 Animefilmi "Pop in Q" linastus. Jaapan, 2016. Film on jaapani keeles, inglise keelsete subtiitritega. Film esilinastus Jaapanis 2016. aasta detsembris.
 
Viis põhikooli tüdrukut satuvad lõpuaktuse eel ootamatult fantaasiamaailma ning kogu maailma eesootava kriisi keskmesse. Selle lahendamiseks peavad tüdrukud ühendama tantsu abil oma jõud ning võitlema ootamatuste ja raskustega, mis panevad proovile ka nende omavahelised suhted.
 
14.00-15.00 Manga ehk jaapani koomiksite stiilis joonistamise eestikeelne töötuba muuseumipedagoog Galina Zaitseva juhtimisel. Ootame 9-13 aastased osalejad. Tunni käigus saab õppida kõige levinumaid manga tunnusjooni ja proovida ka uue tegelaskuju loomist.
 
13.30-15.00 Animefilmi "Pop in Q" linastus. Jaapan, 2016. Film on jaapani keeles, inglise keelsete subtiitritega
 
Filmilinastus on korraldatud koostöös Jaapani Suursaatkonnaga Eestis ja Jaapani Fondiga.
 
Koomiksipäevale pääseb muuseumipiletiga.

Mangajoonistamise töötoad on eelregistreerimisega. Seda saab teha kodulehel www.ajaloomuuseum.ee/kulastamine/uritused/koomiksipaev-filmimuuseumis-1
 

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Filmimuuseumisse vaatama filmi 'Kapten Morten lollide laeval' ja plastiliininukkude valmistamise töötuba 08. juunil
juuni
8. juuni kell 14.00 toimub Filmimuuseumis filmi „Kapten Morten lollide laeval“ linastus, millele järgneb kell 16.00 plastiliinist filminuku tegemise töötuba. Eksponeeritud on ka väike väljapanek filminukkudest.
Lotte filmide maraton Filmimuuseumis 11.-12. mail
mai
Ootame kõiki Lotte suuri ja väikeseid sõpru emadepäeva nädalavahetusel Filmimuuseumisse, kus saab kaasa elada kõikidele koeratüdruku ja tema kaaslaste seiklustele.
Perepäev Maarjamäe lossis 24. veebruaril
veebruar
Ootame nii suuri kui väikeseid külastajaid veetma toredat perepäeva Maarjamäe lossis 24. veebruaril 2019, Eesti Vabariigi 101. sünnipäeval.
Filmimuseumis linastub 5. jaanuaril uus Eesti-Iiri animafilm
jaanuar
5. jaanuaril kell 13.00, 14.00 ja 15.00 linastub Filmimuuseumi kinosaalis uus Nikolai Gogoli ainetel valminud Eesti-Iiri animafilm "Talvelugu". 30 minutiline film jutustab kurbnaljaka jõululoo ühest vaesest ametnikust, kes usub, et uhke talvemantel võib muuta ta elu.
Lapsed on oodatud 2.-6. jaanuaril Maarjamäe Lossi Laste Vabariiki koolivaheaja mängutundidesse
jaanuar
Talvisel koolivaheajal on hea seada sammud Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossi Laste Vabariiki, kus toimub koolivaheaja nädalal toredaid tegevusi!