Kuhu minna?

Elustiilimaraton ja ohutuspäev 2015 Haapsalus, 23. augustil

neljapäev, 13. august 2015
23. augustil toimub Haapsalus teist korda maraton, kus läbitakse 42 km asemel 42 elustiilipunkti ja mille üheks osaks on ohutuspäev

Maratonil on 42 punkti üle linna. Sel aastal on välja tulnud Haapsalu huvikoolid – lisaks spordikoolile ka kunstikool ja muusikakool. Uued punktid on veel näiteks folkfitness, kus propageeritakse rahvatantsu, agility-punkt, kus saab tutvust teha nn koeraspordiga, kultuurikeskuse punkt ning tõukekelkude punkt, Läänemaa Rajaleidja keskuse punkt jt. 

Koos elustiili maratoniga toimub ohutuspäev staadionil ja selle ees parklas. Ohutuspäeval saab ise proovida, vaadata ja uurida turvalisuse tagajate tegemisi. Õpetatakse ohutut käitumist, kuid ei puudu ka asjalikud ja atraktiivsed esitlused. Politsei, päästeamet, maanteeamet, keskkonnaamet, kaitseliit ja teised partnerid tutvustavad oma masinaid ja varustust ning õpetavad tule-, vee- ja liiklusohutust.

Üritus algab kell 12 Haapsalu staadionilt (Lihula mnt 10) ning lõpetamine toimub samas kell 16. Osalejate vahel läheb loosimisse palju auhindu!

Vaata lisa: www.laanemaa.ee/?mid=8&mcid=8789&ctype=news_article&pageid=5314
www.facebook.com/events/1439760059682158/pood.minulaps.ee - tuntud kaubamärgid, hea hind
Brändiriided ja -jalanõud, Biolatte, Carriwell, Cybex, Ecolab, GloMinerals, Herlitz, Huggies, Lavazza, Lotte, Munchkin, Muumi, Shea Mooti, Sonett, Weleda jt
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Verekeskus ootab tallinlasi Vabaduse väljaku doonoritelkidesse verd loovutama, 17.-18. augustil
Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus kutsub tallinlasi Vabaduse väljakule paigaldatud doonoritelkidesse verd loovutama 17. augustil kella 12-18 ning 18. augustil kella 11-17.
Hõrgutavad kukeseene bruschettad
Kukeseente hooaeg on täies hoos ning pealegi on nende söömine tervisele väga kasulik. Üks lihtne hõrgutis saabuvaks nädalavahetuseks võiks olla näiteks kukeseene bruchettad.
Kuidas rääkida lapsele alkoholi mõjust?
Vanemad saavad teha palju selleks, et alkoholi tarvitamine liiga varases eas ei rikuks lapse võimalusi õnnelikuks eluks tulevikus. Kõik algab sellest, et vanemad teavad ise piisavalt palju alkoholi mõjust inimesele, et nad suudavad enda eeskuju olulisust mõista ja oskavad lapsega asjalikke arutelusid läbi viia.
Säilita nutikalt aia- ja metsasaadusi
Eesti kliimas on värskete kodumaiste aia- ja metsasaaduste aeg nii lühike, et suvel laetud vitamiinivarudest ei piisa organismil talve üleelamiseks. Seetõttu tuleb just suvisel perioodil mõelda, milliseid marju, aed- ja puuvilju ning seeni saab säilitada talvise vitamiinvaeguse vältimiseks ning toidulaua mitmekesistamiseks. 
Kas su laps saab sind usaldada? 5 nõuannet lapsevanematele
Sind testitakse! Kui lapsed saavad usaldada sind „väikeste“ asjadega, siis tulevad nad sinu juurde ka suurtes küsimustes.