Kuhu minna?
Maarjamäe perepäev ja lastelaat 20. augustil
august
Kas teie kodus on kuhjade viisi mänguasju, millega keegi enam ei mängi ja lasteraamatuid, mis on juba kõik läbi loetud? Kui jah, siis meil on teile suurepärane võimalus! Ootame teid osalema vahval ja lõbusal laste laadapäeval, mis toimub Maarjamäe perepäeva raames 20. augustil!
Noorsooteatri suvelavastus 'Lahenduste ministeerium' üle Eesti
august
Eesti Noorsooteatri suvelavastus „Lahenduste ministeerium” keskendub küsimusele, kuidas maailma paremaks muuta ja mida me ise saame selleks teha, et elu oleks parem, turvalisem, rõõmsam. Vahel ei aita muu, kui ohjad enda kätte haarata, sest hädasolijat tuleb aidata. Maksku, mis maksab. Headus võidab. Alati! Juulis ja augustis üle Eesti.

Eesti Ajaloomuuseumi põnev perepäev 9. novembril

reede, 25. oktoober 2019
9. novembri Sinise Lõvi lõu(n)apoolik toimub meie kõige pimedamal ja kummituslikumal ajal ning keskendubki Maarjamäe lossi kummituse otsimisele ja tondijuttude kuulamisele-väljamõtlemisele.

Külla tuleb armastatud kirjanik Andrus Kivirähk, kes räägib lõu(n)apooliku alguses kell 12.00  enda kirjapandud loo “Tont ja Facebook”. Ühiselt mõeldakse välja üks judinaid ja põnevust sisaldav lugu ning tähelepanelikumad saavad vastuse küsimusele: kas vapper isalõvi vahel ka hirmu tunneb? Pered on oodatud seiklema mööda Maarjamäe lossi kirevat ajalugu ja otsima nii kummitusliku lossihärra vaimu kui ka temast maha jäänud isiklikke esemeid.
 
Programmi lõpetab hõlbus lossimaketi meisterdamine ja maitsvate pannkookidega erimenüü meie restoranis. Keegi ei pea lahkuma ilma julgustava kallistuseta Siniselt Lõvilt!
 
Lõu(n)apoolik kestab kell 12.00-14.00, erimenüü Maarjamäe restoranis kehtib kell 12.00-15.00.
 
Perepilet 10 €, üksikpilet 5 €.

Vaata lisainfot: www.ajaloomuuseum.ee

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Tõeliselt lõõgastav GOSPA Beebiklubi 10.-12.02
veebruar
Titaootus on naise elus väga eriline aeg. Kui see pisike ime on ilmavalgust näinud, muutub naise elu väga palju. Selle nautimiseks on vaja aega võtta, sest kõik see möödub ju nii kiiresti!
GOSPA mõnus Beebiklubi üritus 6.-8.11
november
Titaootus on naise elus väga eriline aeg. Kui see pisike ime on ilmavalgust näinud, muutub naise elu väga palju. Selle nautimiseks on vaja aega võtta, sest kõik see möödub ju nii kiiresti!
Et laps saaks elus hakkama
Mida vajab laps, et oma eluga hästi hakkama saada? Kuidas saame vanemana oma last toetada? Krista Kivisalu on teinud intervjuu Norra pedagoogi ja lastevanemate kooli eestvedaja Godi Kelleriga. Siit on nii mõndagi kõrva taha panna. 
ENGEL soe pesu on talvisel hooajal parim valik!
Vill on oma olemuselt unikaalne materjal – pehme, vastupidav, hästi niiskust imav ning kehatemparatuuri reguleerivate omadustega. Järjest enam ostetakse lastele sünteetiliste riiete asemel villapesu, villaseid kampsuneid, mütse, kindaid jm. 
Sinise Lõvi lõu(n)apoolikud Maarjamäe Lossis, alates 12. oktoobrist
oktoober
Maarjamäe lossis alustavad kord kuus toimuvad  Sinise Lõvi lõu(n)apoolikud. Esimene neist: “Lõvi jälgedes” toimub laupäeval, 12. oktoobril kell 12.00-14.00.