Esileht

Valgamaa pere vajab abi tulekahjus kannatada saanud kodu taastamisel

laupäev, 5. detsember 2015
MTÜ Do Good soovib seekord aidata Valgamaal elavat perekonda, kelle kodu sai suvel toimunud tulekahjus suuri kahjustusi. Peres kasvab kolm last, aitame koos teha pere jõuluaeg rõõmsamaks!

Hetkel tegeleb perekond taastamistöödega, kuid planeerimata kulutusi on raske täita ning igapäevased ehitustööd nõuavad oma energiaosa, mida kolme lapse kõrvalt tuleb neil lihtsalt leida.

MTÜ Do Good esindaja on vestelnud pereemaga ning pannud paika esmatähtsad asjad, mida perel oleks vaja: 
  • OSB Plaate
  • keraamilisi põrandaplaate
  • kipsplaate
  • plaatimissegu
  • pesumasinat
  • pesukuivatit
  • maja välisuks (koos ukse lengiga peaks olema 1 meeter lai ja kõrgus pole oluline)
Samuti on puudus tööriistadest :
  • taldlihvija,
  • lintlihvija
Kui Sul on perele midagi pakkuda, kontakteeru otse MTÜ Do Good'iga Facebooki kaudu (kirjuta neile personaalne sõnum). MTÜ Do Good Facebooki leht: www.facebook.com/DoGoodEstonia/?fref=ts


Perega juhtunust saab lugeda siit: www.valgamaalane.ee/3237529/tuli-vottis-koik-mis-votta-andis

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Absoluutne jõuluaja klassika Estonia laval - ballett ´Pähklipureja´
jaanuar
"Pähklipureja" etenduses muutuvad ka kõige võimatumad unenäod imekauniks ja ahvatlevaks reaalsuseks. Tšaikovski kaunis muusika viib vaataja koos Klaraga maiustuste, Hiirekuninga, mängusõdurite, lendavate kokkade, hiiglasliku jõulupuu, jõuluõhtu ja tantsu võlumaailma.
Mida peaks teadma piimhappebakteritest?
Tänapäeval ei kahtle enam keegi piimhappebakterite kasulikkuses. Samas teavad vähesed, et meie seedesüsteemi tervis mõjutab tugevalt ka ajutegevust ning immuunsüsteemi. Seega on pidev oma seedimise eest hoolitsemine ehk valikute tegemine, mida süüa või mitte, kogu tervise seisukohalt väga oluline. Terje Tähe populaarses raamatus "Pereema raviraamat" on hea ülevaade piimhappebakterite toime kohta.
Imelihtsad pistaatsia-vaarika rullid
Eriti kiire ja imelihtne viis, kuidas valmistada pistaatsia-vaarika rulle! Super maitsvad värskelt küpsetatult ja veel soojalt.
Teiste inimeste kasvatamatud lapsed
Kui te hoolite oma sõbrast või sõbrannast ja tema armastab oma lapsi, aga teie kasvatusstiilid on erinevad, siis on tegemist üsna tundliku teemaga. Võimalik, et tema ei näe oma lapsi samamoodi nagu teie. Seetõttu võib aeg-ajalt üles kerkida probleeme, mille lahendamine ei olegi nii lihtne.
´Kontsert kõige pisematele´ Estonia teatris
mai
Võttes eeskuju maailma suurtest ooperiteatritest, korraldab Rahvusooper Estonia beebikontserte, kuhu on oodatud väikelapsed vanuses 0–3. Ooper-Kvarteti esituses kuuleb klassikalise muusika pärle, mis sobivad hästi nii beebidele esimese kontserdielamuse saamiseks kui ka lapsevanematele nautimiseks.