Esileht

Väike lasteaed vajab arendavaid mänguasju

laupäev, 3. oktoober 2015
MTÜ Do Good kogub arendavaid mänguasju väikesele lasteaiale. Kui kodus valitseb mänguasjade üleküllus, on palju lapsi, kes neid väga ootab.

MTÜ Do Good ootab oma kogumiskohtadesse arendavaid mänguasju (sh puslesid), poistele ka autosid ja tüdrukutele nukke. Kui sul on midagi pakkuda, palun kirjuta nende Facebooki sõnumitesse (www.facebook.com/DoGoodEstonia?fref=ts).

MTÜ Do Good
MTÜ Do Good on heategevuslik organisatsioon. Missiooniks on aidata ja pakkuda toetust raskustesse sattunud lastele, üksikemadele turvakodudes ja teistele abi vajavatele inimestele. Ka Sul on võimalus aidata, panustades nii rahaliselt kui mitterahaliselt.

MTÜ põhitegevuseks on asjade kogumine, sorteerimine ning toimetamine vajaduspõhiselt abivajatele läbi tugiorganisatsioonide peamiselt Tallinnas (nt ema ja lapse turvakodu, lastekodud ja turvakodud, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit, Tallinna Perekeskus jt). Samuti abistame raskustesse sattunud peresid Tapal, Karksi Hooldekodu ja puuetega noori Haraka Kodus. Meie poole võivad pöörduda ka eraisikud otse.

Oleme siiani teinud kõike vabatahtlikuse korras, kuid kuna tegevus on päris suureks kasvanud ja koostöö abivajatega hästi käima läinud, siis vajame väga rahalist toetust, et katta transpordi, paknedamise jms kulud. Toimetame tänaseks asju ka päris palju väljaspoole Tallinnat.kt, kes saab asjad ka Tallinnast vajadusel ise peale võtta.

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

6 ideed, kuidas saada laps tuba koristama
Lapse segamini tuba võib vanemale palju tuska tekitada. Oma toa korrashoidmine on oluline eluoskus, mis võetakse kaasa ka täiskasvanuellu.
Kuuluta MinuLaps järelturul ning kingime Sulle Bradley Textile voodilina 16.02-15.03.2016
Nüüd on Sul võimalik saada kingituseks Bradley Textile voodilina, kui müüd oma lasteasju MinuLaps järelturul. Kõik, kes sisestavad kuni 15. märtsini MinuLaps järelturule vähemalt 25 kuulutust (sh 3 asja sporditarvete rubriiki), saavad kingituseks ühe Bradely Textile voodilina (160x240cm).
Lihtne seebitegu, mis on jõukohane ka lastele
Üheks viirushaiguste ennetamise viisiks on kindlasti kätepesu. Selleks, et teha kätepesu lapse jaoks huvitavamaks, valmistage koos üks tore glütseriiniseep.
Must pässik ehk rahvakeeles kasekäsn parandab immuunsüsteemi
Rahvakeeles kasekäsnana tuntud must pässik on elav näide sellest, et teadlik inimene saab enda ja oma pere tervise huvides igapäevaselt väga palju ära teha. Natuke loovust ja tahtmist ja nii see loodusest tulev väga tugev immuunsust tõstev seen ka igapäeva lauale jõuab. 
Tallinna Botaanikaaia suvehooaja lõpetamine, 04. oktoobril
oktoober
Tallinna Botaanikaaed lõpetab suvehooaja 4. oktoobril ning tervitab sügist teadusteatriga.