Esileht

Tartu Laste Tugikeskus otsib uusi vabatahtlikke - särasilmsed vanemad vennad/õed

laupäev, 4. oktoober 2014
Tartu Laste Tugikeskuse programm "Vanem Vend, Vanem Õde" otsib oma ridadesse särasilmseid ja sooja südamega uusi vabatahtlikke. Programmi eesmärk on toetada riskilaste positiivset arengut läbi üks-ühe suhte täiskasvanud vabatahtlikuga.

Täpsem kirjeldus:
Tartu Laste Tugikeskuse programm "Vanem Vend, Vanem Õde" (VVVÕ) aitab riskigrupi lapsi, kes vajavad täiskasvanud sõpra.

Programmis osalevad Tartu linna sotsiaal-majanduslikku riskigruppi kuuluvad lapsed vanuses 7-16 ja nende pereliikmed, et kindlustada laste õiguste tagamist, suurendada nende osalust sotsiaalses elus ja vähendada tekkinud toimetulekuraskusi. Vabatahtlikuks võib olla iga vähemalt 18-aastane inimene, kellel on motivatsiooni, aega, hoolimist ja vastutustunnet. Laps ja vabatahtlik kohtuvad umbes kord nädalas aasta jooksul põhimõttel, et mõlemal oleks tore ja lõbus olla.

Programmi sisuks on vabatahtlike vanemate vendade/õdede koolitamine riskigrupi lastele ning neile jätkuva toetuse pakkumine supervisiooni, psühholoogilise nõustamise ning arendavate ühisürituste näol.

Tegevus pakub:
Kui sa tunned, et oled asjalik, ettevõtlik, tahaksid maailma parandada ja soovid panustada heategevusse, siis võib järgnev pakkuda huvi just sulle!

Kui oled valmis panustama oma aega ja head tahet, ootame sind liituma programmi "Vanem Vend, Vanem Õde" superlahedate vabatahtlikega. Ootame vabatahtlikke, et toetada lapsi, kes vajavad täiskasvanu eeskuju ja sõprust.

Üheskoos jõuame rohkem head teha!

Organisatsioon pakub:
Tartu Laste Tugikeskuse vabatahtlikuna on sul võimalik:
  • tutvuda erinevate inimestega;
  • arendada suhtlemisoskust, tutvustades inimestele programmi VVVÕ tegemisi;
  • realiseerida oma suuri ja väikseid ideid riskilaste elu parendamiseks;
  • saada hea enesetunne laste abistamisest;
  • kuuluda toredasse ja hoolivasse seltskonda.

Kehtib kuni: 17.10.2014


Vaata lähemalt: http://vabatahtlikud.ee/et/Kuulutused/adv-single/1418/sarasilmsed-vanemad-vennadoed
www.tugikeskus.org.ee/vvv6.html

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Sandra blogi - Laps bussipõrandal nutmas
Sandra on väikese Margareti ema, kes on elanud aastate jooksul mitmes riigis ja hiljuti kolinud taas tagasi Eestisse. Nüüd kirjutab oma blogis elust koos väikse lapsega ning muudest huvitavatest tähelepanekutest enda ümber.
Aili Alber blogi - Uni on tõepoolest nõrkadele
Tänaseks päevaks olen umbes kaks nädalat andnud Oliverile enne ööunne jäämist RPA'd. Kuigi algselt kirjutasin, et mul on plaanis seda Oliverile tutvustada ainult selleks, et 15. novembril  saaksin ta ööseks enda emaga jätta (peopidamise kuupäev muutus veidi), siis tänaseks on ilmselgelt välja kujunenud veidi teine elukorraldus. 
MTÜ Mondo kutsub külla - sügisüritused põnevatel teemadel
MTÜ Mondol on sel sügisel tulemas mitmeid põnevaid sündmusi. Iga teemaõhtu on sisustatud omamoodi - räägitakse nii Iraanist, Palestiinast, Senegalist, Jeemenist kui ka paljudest muudest huvitavatest maadest ja teemadest. Tule ise ja võta sõber kaasa!
Shea Mooti kehahooldustoodete sari emale ja beebile
MinuLaps e-poodi on saabunud müügile uus "Shea Mooti" naturaalne kehahooldustoodete sari emale ja beebile! Shea Mooti sarja loojaks on Inglismaal elav ema, kelle esiklaps vaevles beebina suurte nahaprobleemide käes. Selleks, et pääseda tugevatoimelistest hormoonkreemidest lõi ta oma kosmeetikasarja, mille peamiseks nurgakiviks on sheavõi.
Kodune kommivabrik - suussulavad mündimaiustused
Midagi eriliselt maitsvat maiasmokkadele, imemaitsvad kommid "after eight" mündimaiustus. Need on sellised head maiustused, mida nautida ise ja pakkuda ootamatult saabuvatele külalistele. Tuleb vaid varakult valmis teha ja panna külmkappi "hoiule".