Esileht

Tallinnas elav üksikema vajab oma lastele sügishooajaks riideid ja jalanõusid

pühapäev, 4. september 2016
MTÜ Do Good soovib aidata üksikema, kes vajab oma lastele (poistele) erinevas suuruses riideid ning jalanõusid.

Vaja oleks:
  • sügisriideid suuruses 110 ja jalanõusid suuruses 27
  • sügisriideid suuruses 98 ja jalanõusid suuruses 24
Kõige rohkem oleks vaja sokke, sukkpükse, vihmapükse ja jalanõusid sügiseks ning talveks. 

Kui Sul on midagi pakkuda, kontakteeru palun MTÜ Do Good'iga läbi Facebooki sõnumite (www.facebook.com/DoGoodEstonia/?fref=ts). Pere kontaktisikule saab ka asju üle anda Tallinna kesklinnas.

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Pihlakas on tulvil häid vitamiine
Pihlakas on Põhjamaade rahvastele suur kingitus, sest ta on kõige külmakindlam vitamiinirikaste viljadega puu. Marjade väärtus on sedavõrd suur, et neid tasub hoidistada ka talveks.
7 supertoitu mälu parandamiseks
Igaüks tahab paremat mälu ja mida vanemaks saame, seda olulisem on pöörata tähelepanu toitudele, mis aitavad meil säilitada hallide ajurakkude hinnalisi võimeid. Õnneks on loodus varustanud meid superheade tööriistadega, mis hoiavad meele värske ja keha toonuses. Toitumistarkus.ee lehel on ilmunud sel teemal asjalik ülevaade.
Valge šokolaadi kohupiimakook marjadega
Marjahooaeg on veel täies hoos ning suvised marjad hakkavad vaikselt asenduma sügismarjadega. Kodumaised marjad on eriliselt tervislikud, sisaldades ohtralt kehale vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Üks lihtsalt valmiv kohupiimakook marjadega sobib ideaalselt nii peolauale kui lihtsalt nautimiseks.
Lapse arvamusega arvestamine
Last puudutavaid otsuseid peaks tegema tema arvamust küsides ja sellega arvestades, leiab Tallinna ülikooli ühiskonnateaduste instituudi lastekaitse dotsent Karmen Toros. Portaalis Novaator.ee on sel teemal avaldatud huvitav artikkel.
Valgus kõnnib Kadriorus, 15. septembril
september
Taas on lähenemas suvehooaja lõpp Kadriorus. 15. septembril kell 19.00 süüdatakse üle 8000 küünla ning avatakse igaaastane festival Valgus kõnnib Kadriorus.