Esileht

Soojad talveriided ja jalanõud lastele, kes seda väga vajavad

laupäev, 29. november 2014
Ilmade külmenedes tuleb turvakodust palju laste talveriiete ja -jalanõude soove. Kui Sul on kapis seisma jäänud laste talvevarustust, võtab MTÜ Do Good need tänulikult vastu ning organiseerib asjade jõudmise abivajavate lasteni.  

Turvakodus oodatakse järgmisi soojasid õueriideid ja jalanõusid:
  • 11-aastane poiss 146-152 cm - vajab talvepükse ja kapuutsiga jopet, sooja kampsunit ja sõrmikuid. Lisaks talvesaapaid nr 38.
  • ema suurus 36 või S - vajab sooja pikemat talvejopet või mantlit
  • 11-aastane poiss - vajab kooli sisejalanõusid nr 38 (nt sandaalid)
  • 3-aastane poiss - vajab talvejalanõusid suuruses 28
  • 5-aastane poiss - vajab talvejalanõusid suuruses 29/30
Samuti on väga oodatud ka teistes suurustes talveriided ja -jalanõud! Igasugune abi on väga teretulnud.

Kui sul on midagi pakkuda, palun kirjuta MTÜ Do Good Facebooki lehe sõnumitesse, www.facebook.com/pages/Do-Good/357156311086471?fref=nf


MTÜ Do Good
MTÜ Do Good on heategevuslik organisatsioon. Missiooniks on aidata ja pakkuda toetust raskustesse sattunud lastele, üksikemadele turvakodudes ja teistele abi vajavatele inimestele. Ka Sul on võimalus aidata, panustades nii rahaliselt kui mitterahaliselt.

MTÜ põhitegevuseks on asjade kogumine, sorteerimine ning toimetamine vajaduspõhiselt abivajatele läbi tugiorganisatsioonide peamiselt Tallinnas (nt ema ja lapse turvakodu, lastekodud ja turvakodud, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit, Tallinna Perekeskus jt). Samuti abistame raskustesse sattunud peresid Tapal, Karksi Hooldekodu ja puuetega noori Haraka Kodus. Meie poole võivad pöörduda ka eraisikud otse.

Oleme siiani teinud kõike vabatahtlikuse korras, kuid kuna tegevus on päris suureks kasvanud ja koostöö abivajatega hästi käima läinud, siis vajame väga rahalist toetust, et katta transpordi, paknedamise jms kulud. Toimetame tänaseks asju ka päris palju väljaspoole Tallinnat.


Loe lähemalt MTÜ Do Good tegevusest: www.minulaps.ee/heategevus/mtu-do-good-aitab-raskustesse-sattunud-peresid-kogutakse-nii-koduseid-tarbeesemeid-kui-annetusi

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

ABC Design hea hinna-kvaliteediga lastevankrid ja jalutuskärud
Saksa firma ABC Design on valmistanud lastevankreid ja -kärusid juba üle 25. aasta. Ettevõtte põhimõtteks on toota parima hinna-kvaliteediga vankreid ning kärusid. 
Lapsesõbralikud söögikohad, käsitöö ning mängutoad
Lastega välja sööma minnes on vanemad sageli valiku ees, millist kohta külastada. Häid söögikohti justkui on, aga koos lastega minnes on valik oluliselt kesisem. Facebookis on loodud lehekülg spetsiaalselt lapsesõbralike söögikohtade koondamiseks. 
Kõrvitsaseemnetest jõuluehted
Saabuva jõuluaja ootuses on koos lastega tore ette võtta jõuluehete meisterdamine. Kõrvitsaseemnete liimimine on laste jaoks vägagi kasulik peenmotoorika arendamise võimalus. Hea ühildada meeldiv kasulikkusega.
Lihtne ja hea piparkoogi taigen
Peatselt saabuvat jõuluaega on mõnus tähistada piparkoogitaigna tegemise ning seejärel maitsvate piparkookide küpsetamisega. Piparkoogitaigen valmib lihtsalt ja kiiresti.
Esimese advendiküünla süütamine ja jõuluturg Raekoja platsil, 30. november
november
Juba sel pühapäeval (30. novembril) on esimene advent ning jõuluaeg saab alguse. See on hea põhjus külastada Tallinna vanalinna ja Raekoja platsi. Sel päeval toimub traditsiooniline advendiküünla süütamine ja tiheda programmiga jõuluturg.