Esileht

Raplamaa vaesuspiiril elavad pered vajavd abi

laupäev, 20. september 2014
MTÜ Saagu Valgus tegeleb Raplamaa vaesuspiiril elavate perede toetamisega. Organisatsiooni eesmärk on aidata hätta sattunud perede lastel paremini elus hakkama saada, toetades nende huvihariduses osalemist. 

Eesmärk
On ülioluline, et igal lapsel oleks võimalus leida üles oma andekus ning saada juhendust ja õpet oma oskuste ja teadmiste väljaarendamiseks. Juba 1€ annetamine muudab nende laste elu helgemaks ja sisukamaks!

Kuidas Sina saad aidata?
Kui Sul on ära anda korralikke asju, siis vaata nimekirja asjadest, mida vajame: www.saaguvalgus.ee/hetkel-vajatakse/

Toetus lastele:
Saagu Valgus MTÜ, SEB 10220193675222, IBAN: EE621010220193675222, BIC: EEUHEE2X

Palume märkida selgituse lahtrisse „Toetus lastele“ ning lisada, kui ei ole soovi oma annetust avalikustada meie loodaval kodulehel sõnaga „Ei“, näit. „Toetus lastele. Ei.“

Sellele arvele annetades toetatakse konkreetselt laste osavõtte huviharidusest, kooliekskursioonidest, sporditrennidest, vajadusel tasume ka spetsiaalsed tarvikud ühe või teise tegevuse tarvis (nt tennise trennist osalemiseks on tarvis reketeid või siis kitarrikoolis osalemiseks kitarrikeeli jne. Sellistel puhkudel tasume arve, mille on konkreetse lapsega seoses meile esitanud spordiasutus või huvikool.)

Toetus tegevusele:
MTÜ Saagu Valgus, SEB 10220193676221, IBAN: EE551010220193676221, BIC: EEUHEE2X

Palume märkida selgituse lahtrisse „Toetus tegevusele“ ning lisada, kui ei ole soovi oma annetust avalikustada meie kodulehel sõnaga „Ei“, näit. „Toetus tegevusele. Ei“.

Sellele arvele annetades toetate laste huviharidust ja ringitööd – ostame sisse erinevaid koolitusprogramme, millest alla vaesuspiiri elavatele inimestele osavõtt on tasuta. Siia kuuluvad ka kohtumised oma ala spetsialistidega. Samuti kuuluvad siia ka organiseeritud väljasõidud peredele jms.


Vaata lähemalt: www.help.ee/mtu-saagu-valgus/ 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Kogu tõde televiisori ja väikelapse kohta
Tänapäeval pole vaja eriti otsidagi, et kohata ehmatama panevat statistikat laste ja teleri kohta - leiate seda ajalehtedest, ajakirjadest ja televisioonistki. Võttes kokku erinevad uuringud teleka vaatamise mõjust lapse vaimsetele võimetele ja tervisele, tasub ehk mõelda, kui palju ja mida me lastele telekast näitame.
Eesti oma tootesari Ecolab – L-arginiin koos kodumarjadega
Kas teadsid, et astelpajumarjad sisaldavad vitamiini B12, mida muidu vaid lihas leidub? Või et juba paar kibuvitsamarja annab sulle päevase C-vitamiiniannuse? Ning et mustikaga maiustamine hoiab korras vere suhkrusisalduse?
Vabatahtlik tugiisik üksikvanemaga pere lastele
MTÜ Isata Laste Heaks otsib vabatahtlikku üksikvanemaga pere lastele (vanuses 7-12 eluaastat) toitlustamise, õpiabi ja sotsiaalse toetuse pakkumiseks vaba aja tegevuste kaudu sotsiaalses tugigrupis.
Millised on head mänguasjad?
Lapsepõlve juurde kuuluvad mänguasjad. Neid ei pea aga olema kodus palju ja mitmeid mänguvahendeid saab koduste vahenditega ise meisterdada. 
Ajalehtedest korv - lõbus ajaviide, mis arendab lastel peenmotoorikat
Kes ütles, et meisterdamine on kulukas? Vanadest ajalehtedest korvi valmistamine on lihtne, lõbus, säästev nii keskkonnale kui rahakotile.