Kuhu minna?
Sinine Lõvi ja kelgukoerad Maarjamäe lossis 22.01
jaanuar
Laupäeval, 22. jaanuaril kell 12 on Sinisele Lõvile külla oodatud kelgukoerad ja veospordiga tegelev Richard Põldmaa, kes räägib lähemalt koera elust pikka ja põnevat jooksmist sisaldaval spordialal.

Tipi ja Täpi telemäng Teoteatris, 18. jaanuar

neljapäev, 15. jaanuar 2015
Väikeste, aga väga suure kommiisuga telenukkude Tipi ja Täpi lapselapsed- hoopiski suuremad Tipp ja Täpp - on laste ees tagasi. Seekord mängivad nukulapsed televisiooni.

Kui vanasti olid televiisorid nagu kastid, mille seest sai ainult must-valgeid pilte vaadata, siis mängus tehakse pappkastist endale värvitelekas ja ise poetakse sinna sisse. Nii saab ise valida, mis saateid parajasti vaadata tahad. Tipi ja Täpi telemäng muutub aga üsna tõeliseks, nii ei saagi enam aru, mis on päriselt või mängult. Sellega koos tuleb nukulastel lahendada üks hirmus kommirööv. Õnneks laheneb esialgu koleda lõpuga paistnud lugu väga hästi.

Aeg: 18.01 kl 12.00
Koht: Teoteater, Vana-Kalamaja 9a, Tallinn:
Pileti hind: 4-5 eur

Allikas: www.piletilevi.eepood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Katkised hinged - toetame asenduskodude lapsi
Projekti eesmärk on toetada asenduskodudes kasvavate vanemliku hoolitsuseta laste täiendava terapeutilise toe saamist erialaspetsialistidelt (terapeutidelt, eripedagoogidelt).
Seesamiseemnetega vutimunad - tervise ja hea maitse kooslus
Vutimunad lausa pakatavad tervisest ning väidetavalt tõstab vutimunade söömine lastel õppimisvõimet.
Hanel oli auto etendus Nukuteatris, 18. jaanuar
jaanuar
Ühel pealtnäha tavalisel päeval, kui inimesed olid kodudest lahkunud ja koduloomad omapäi jätnud, juhtus unisel ja kõrvalisel linnatänaval sensatsioon.
Mustkunstietendus Illusioon Piip ja Tuut Mängumajas, 17.-18. jaanuar
jaanuar
Mustkunstnik Fred-Erik Johansoni üllatusterohke etendus "Illusioon" pakub närvikõdi nii väiksematele kui suurematele pealtvaatajatele.
Kuldvõtmekese lugu Teatri Kodus, 17. jaanuar
jaanuar
Ammu tuntud tegelased Aleksei Tolstoi raamatust „Kuldvõtmeke ehk Buratino seiklused“ on oma äratuntavas headuses taas laval. Tegemist on tantsulavastusega  lastele.