Kuhu minna?

Taimetoidupäev Telliskivi Loomelinnakus, 19. aprillil

neljapäev, 16. aprill 2015
Juba sel pühapäeval leiab Telliskivi Loomelinnakus taas aset Taimetoidupäev!

Ürituse eesmärgiks on pakkuda teadmisi, ideid ja laada raames isegi toorainet, et toidulauda mitmekesisemaks muuta. Tule ja ammuta koos sõpradega inspiratsiooni!

Täpsem info ja kava allpool:
  • 10–16:000 Laat, Rohelises Saalis
  • 10:00-11.30 Toitumisterapeut Ülle Hõbemägi loeng „Valgud veganmenüüs. Päevamenüü analüüs”, toimub koolitusruumis „Vägi”, Telliskivi 60a A3 hoone IV korrus
  • 12-13.30 Dr Riina Raudsiku loeng „Vesi-tähtsaim ravim”, toimub koolitusruumis „Vägi”, Telliskivi 60a A3 hoone IV korrus
  • 12.00-13.00 Smuuti Meistrivõistlused, Rohelises Saalis
  • 14.30-16.00 Toitumisterapeut Siret Saarsalu loeng "Sportliku eluviisiga taimetoitlaste toiduvalikud", toimub koolitusruumis „Vägi”, Telliskivi 60a A3 hoone IV korrus
  • 16.15 Filmi "Ettevaatust - toit!" vaatamine, toimub koolitusruumis „Vägi”, Telliskivi 60a A3 hoone IV korrus
* koolitustele vajalik eelregistreerimine: info@nutrimed.ee 
Taimetoit - Miks? Kas? Kuidas? Kui palju? Mis maitsega? Kus? Mida?

Lapsed armastavad küsida ja soovivad avastada maailma. Mitmed küsimused leiavad vastuse läbi põnevate tegevuste ja mängude, mis oleme Taimetoidupäeval laste jaoks ettevalmistanud.

OOTAME KÕIKI UUDISHIMULIKKE LAPSI MÄNGIMA KELL 11.00-14.30
____________________________________________________
Köögikraamiturg Taimetoidupäeval Telliskivi Loomelinnakus
Kui Sul on jäänud kasutuseta mõni köögitarvik, siis tule ja leia sellele uus omanik!

Köögikraamiga saab kaubelda Taimetoidupäeval 10:00-14:00. Müüma võib tulla nii seismajäänud köögimasinaid, launõusid, põllesid, supitirinaid, pajakindaid, potte ja panne, kanne ja kulpe ja muid vidinaid, millele enam kasutust pole leidnud või mida on jõudnud sinu kööki rohkem kui see mahutada suudab. Tule ja pane need müüki, kindlasti leiad neile uue õnneliku omaniku.

Köögiraamiturule palume end registreerida reedeks 17.00-ks, kylli@nutrimed.ee. Laua (220x50cm) hind 3 eurot, saab tasuda kohapeal. Küsimused tel: 5242373

Vaata lisa: www.facebook.com/taimetoidupaevtelliskivis?fref=photopood.minulaps.ee
 - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

7 võimalust, kuidas lõpetada lapse peale karjumine
Paljud vanemad karjuvad laste peale. Me tunneme pärast sageli süümepiinu ja loodame, et ei teinud lapsele halba. Me veename ennast, et reeglina lapsed ju teavad, et me armastame neid vaatamata sellele, et me nende peale karjume. Kuid karjumine teeb sellegipoolest lastele haiget.
Maailma lihtsaim gurmee-dessert
Iial pole piisavalt palju lahedaid ideid, kuidas kiirelt ja lihtsalt midagi eriti efektset ja maitsvat lauale saada. Vaja on vaid head jäätist ja põnevaid maitseid.
Noorteetendus - Söö mind ära - Teoteatris 19. aprillil
aprill
Maailmaruum jääb noorele inimesele kitsaks, kui seal narritakse ja ei ole sõpru. Kas on olemas selline paik, kus kogu maailma kius ja kurjus ei suudaks teda üles leida? Kui ta kaoks päriselt ära? Kas keegi tunneks temast puudust ja tuleks otsima? 
Piip ja Tuut ja Folie Kumu Auditooriumis, 18. aprillil
aprill
18. aprill on Ülemaailmne Tsirkusepäev. Tsirkusestuudio Folie koos Piibu ja Tuuduga …. või oli see teisipidi … otsustasid päeva pidulikult tähistada ning ootavad sellest osa saama ka Eesti lapsi ja peresid.
Sõnadeta etendus - Dan Le Man - Piip ja Tuut Mängumajas, 18.-19. aprillil
aprill
Austraalia koomik Daniel Renwick, kes on tänavaartistina üles astunud paljudes linnades üle maailma. Juba aastaid tagasi leidis ta endale kodu Tallinnas, kuid tiheda välisesinemiste ajakava tõttu näeb teda Eesti lavadel haruharva.