Kuhu minna?
Sinine Lõvi ja kelgukoerad Maarjamäe lossis 22.01
jaanuar
Laupäeval, 22. jaanuaril kell 12 on Sinisele Lõvile külla oodatud kelgukoerad ja veospordiga tegelev Richard Põldmaa, kes räägib lähemalt koera elust pikka ja põnevat jooksmist sisaldaval spordialal.

Suvine seiklus seikluspargis - ülevaade Eesti seiklusparkidest

neljapäev, 3. juuli 2014
Üle Eesti on mitmeid seiklusparke, kus võimalus mõnusalt kogu perega aega veeta.

Nõmme Seikluspark, Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a, www.nommeseikluspark.ee 
Puudele ehitatud radadel seigeldes avastate ennast ja kaaslasi põnevates olukordades! Nõmme Seikluspargis on kokku 6 kõrgseiklusrada. Iga rajaga kõrgemale liikudes läbite erineva raskusega takistusi. Rajad lõppevad kiirete laskumistega trossteedel (ahviraudteedel). Igal hooajal rõõmustame seiklejaid millegi uue ja põnevaga.
  • Laste seikluspark
Pisemad mutukad, kelle pikkus jääb alla 115 cm, saavad turnimisega algust teha mudilaste seikluspargis.
Lapsi ootavad nõiamajad, madalale ehitatud rippsillad, kiiged ja ahviraudteed. Vajadusel saab täiskasvanu seiklusraja kõrval kõndida ning kaasa aidata.

Pirita Seikluspark, Merivälja tee 5 A, www.piritaseikluspark.ee
Kaunil Pirita rannal, puudele ehitatud radadel seigeldes avastate ennast ja kaaslasi põnevates olukordades!  
  • Laste seikluspark
Pesamunadele on meil spetsiaalne seikluspark!
Rippsillad, pikad liud, erinevad kiiged ja takistused – mänguline ja põnev lastepark!
Vast valminud laste seikluspark sobib soovitavalt kahe kuni kuue aastastele.
Lapsevanem saab radade kõrval kõndida ning vajadusel last aidata.

Valgeranna Seikluspark, Valgeranna, Audru vald 88301, Pärnumaa, www.valgerannaseikluspark.ee
Kaunil Valgeranna rannal, rohelises metsatukas puudele ehitatud radadel seigeldes avastate ennast ja kaaslasi põnevates olukordades! Valgeranna Seikluspargis on kokku 5 kõrgseiklusrada! Mereäärselt rajalt imelised vaated Pärnu lahele!
  • Mudilaste seikluspark
Pisemad mutukad, kelle pikkus jääb alla 115 cm, saavad turnimisega algust teha mudilaste seikluspargis. Lapsi ootavad madalale ehitatud rippsillad, kiiged ja ahviraudteed. Vajadusel saab täiskasvanu seiklusraja kõrval kõndida ning kaasa aidata.

Roosta Seiklusparkhttp://www.roosta.ee/seikluspark
Roosta Seikluspark pakub põnevust, seiklust ja tõelist eneseületust! 2009. aastal avatud seikluspark erineb oma konkurentidest ainulaadse projekti ja atraktsioonide poolest, mis kindlustavad erakordse elamuse. Seikluspark pakub lõbusat ajaviidet peredele, põnevat võistlust meeskonnamängudeks, vahvat elamust koolilastele ja eneseületust kõigile neile, kes kardavad kõrgust, sest just teie jaoks korraldame seikluspargis ronimisretki ka öösiti!

Otepää Seikluspark, Tehvandi 3, Otepää, http://www.seikluspark.ee/seikluspark
Otepää Seikluspark on 9 aastat tegutsenud turismiettevõte. Oleme üritanud luua Eestis uudseid, seikluslikke ja elamusterohkeid vabaajaveetmisvõimalusi, mis pakuks huvi kõigile – lastele, täiskasvanutele, peredele, firmadele, klubidele, sõpruskondadele!

Padise Seiklusparkhttp://www.kallastetalu.ee/seikluspark.html
Padise Seikluspark on koht, kus igav ei hakka - igas vanuses seikleja avastab midagi uut enese ja oma kaaslaste juures, sest tegemist ei ole pelgalt nohisedes „takistusriba“ läbimisega, vaid meeskonnana kokku lepitult mitmesuguse raskusastmega ülesannete lahendamisega.

Alutaguse Seikluspark, Ida-Virumaa, Illuka vald, Vasavere küla, Pannjärve, http://alutaguse.com/index.php/seikluspark
Seikluspargis on 5 rada, kus saab valida erineva raskusastmega ülesandeid ja pikad õhusõidud üle järve. Seiklusradadel on ühtekokku 33 täpsust ja tähelepanelikkust nõudvat sportlikku mängu. Rajad on koostatud nii, et ülesanded muutuvad järk-järgult keerukamaks. Alutaguse seikluspargis on füüsiliselt raskemate ja suuremat julgust nõudvate mängude juures kergemad alternatiivsed valikud, et rajad oleksid kõigile läbimiseks jõukohased.
  • Lasterada
Lasterajal on 22 erinevat põnevat mängu sobivad lastele alates 4 eluaastast, kellel pikkust vähemalt 110 cm. Kui laps on lühem saab instruktor hinnata tema osavust, millest sõltub raja läbimise võimalus. Meie lasterajal ongi Eestis unikaalne last automaatselt saatev elu-liin, kus karabiinide kinni-lahti ühendamist ei toimu. Seetõttu saavad lapsed iseseisvalt seigelda kohati kuni 4m kõrgusel jättes vanematele rohkesti tegevusvabadust!

Kiviõli Seikluskeskushttp://www.tuhamagi.ee/et/keskus
Kiviõli Seikluskeskus asub 80 ha suurusel alal ja keskuse südameks on 6,2 miljonit tonni kaaluv tehismägi, mille koostiseks on põlevkivituhk ja poolkoks. Kujundasime sellest 12 aastaga maailmatasemel tervise-, suusa-, moto-, ratta- ja seiklussporditegevusi ning rahvusvahelisi suurvõistlusi pakkuva paiga.

LaitseRallyPark, Hingu küla Kernu vald, http://www.laitserallypark.ee/meelelahutus/mangudemaja
LaitseRallyPargi mängudemaja pakub enneolematult palju võimalusi liikluskasvatuse ja meelelahutuse valdkonnas. Tegevust jagub nii lastele kui täiskasvanutele. 600 ruutmeetril on avar jooksuruum ja beebide aed; õppeklass ja lauamängude-raamatute nurk; Slot-Car’i rada, X-Box ja PlayStation 3 mängukonsoolid ning tuntust kogunud rallisimulaator.


Allikas: http://www.teatoimeta.ee/KUHU_MINNA_LASTEGA_272.htm 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Meisterda koos lapsega vahva öökull
Meisterda koos lapsega öökull. Lihtne teha, vähe materjale ning lõbus ajaviide garanteeritud.
Tasuta lasteala Premia Lottemaa - mõnus puhkehetk lastele laulupeo ajal
juuli
XXVI laulupeol avab Lauluväljakul uksed tasuta lasteala Premia Lottemaa, kus väikestel laulupeolistel on võimalik puhata, mängida ning kohtuda Lotte juttudest ja multifilmidest tuttavate tegelastega, nende vanematel aga samuti hinge tõmmata.
Algklassilaste linnalaager - Saame sõbraks puidu ja paberiga
august
Vivendi Koolituskeskuse puidu- ja paberistuudio korraldab läbi suve algklassilastele toredaid linnalaagreid.
Kuidas nautida turvaliselt laulu- ja tantsupidu?
Laulu- ja tantsupidu on kohe-kohe tulemas ja nagu traditsiooniliselt, on seal väga palju rahvast. Selleks, et saaksid koos perega nautida pidu stressivabalt, tasub meeles pidada mõned märksõnad.
Nõuanded lapsevanemale - pisipõnniga rannas
Ilmaprognoos lähiajaks on muutunud järsku vägagi suviseks. Siinkohal on hea meelde tuletada mõned nõuanded, kuidas pisipõnnidega rannas kõige turvalisemalt suveilmasid nautida.