Kuhu minna?
Perepäev Ajaloomuuseumis Eesti Vabariigi aastapäeval 24.02
veebruar
Läbi aastate on heaks tavaks, et Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistab Eesti Ajaloomuuseum Maarjamäe lossis toimuva toreda perepäevaga! Ootame teid väga meile külla ka selle aasta 24. veebruaril!

Portselanilaat Rannarahva Muuseumis, 11. oktoobril

neljapäev, 8. oktoober 2015
11.oktoobril kell 10-15 toimub veel viimast korda kaunite portselannõude keskel Portselanilaat, antiigi- ja disainilaat, mis pühendatud lauakatmisele ja roogade serveerimisele. 

Vanu imelisi lauanõusid ja -kaunistusi tulevad laadale pakkuma tuntud antiigikauplejad aga ka väikesed erakollektsionäärid, kes tavaliselt laatadele müüjatena ei satu. Leiate kindlasti meelepäraseid oste nii sajanditagusest ajast, kui ka eelmise sajandi lõpukümnenditest. 

Noored disainerid ja vilunud käsitöölised pakuvad tänapäevast lauakatmise inventari. Lettidel on ka tekstiil - laualinad, linikud, servjetid.

Rannarahva uues köögis- ja söögisaalis on avatud romantiline kohvik, kus sel päeval pakutakse hõrgutavate kookide kõrvale koorekohvi ja likööri. Ka häid veine saab kohapeal maitsta ja kaasa osta.

Vaata lähemalt: www.facebook.com/events/160201490986352/

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Tervislikud ja maitsvad šokolaadiruudud, mida lapsed armastavad
Lapsed armastavad šokolaadi ning mis saaks olla veelgi parem, kui koos maitsvate šokolaadiruutude valmistamine. 
Tee ise pilkupüüdvad pesulõksud
Lasteaiaaeg on jälle käes. Millega panna laste joonistusi ja fotosid külmkapi külge või seinale rippuma. Üks lahe võimalus on kasutada selleks pesulõkse. Aga et asi huvitavam ja lõbusam oleks, teeme ka lõksud kunstiliseks. 
Kalafestival Kalasadamas, 10. oktoobril
oktoober
Kalafestival koos kõige hea ja paremaga toimb juba sel laupäeval Kalasadamas.
Tallinna Linnamuuseumi videvikuekskursioon, 16. oktoobril
oktoober
Tallinna Linnamuuseum jätkab põnevate videvikuekskursioonidega. Tallinna vanalinnas on palju ajaloolisi paiku, huvitavaid hooneid ning muidugi ka kummituslugusid, mis ootavad avastamist!
Beebikoolide ja huviringide kasulikkus: beebiga muusika- ja loovustundi
Juba ühe kuuse lapsega saab minna ujutamis-või võimlemistundidesse, veidi vanema lapsega saab aga minna muusika-ja loovustundidesse. Miks peaks oma lapsega nendes tundides osalema?