Kuhu minna?
Maarjamäe perepäev ja lastelaat 20. augustil
august
Kas teie kodus on kuhjade viisi mänguasju, millega keegi enam ei mängi ja lasteraamatuid, mis on juba kõik läbi loetud? Kui jah, siis meil on teile suurepärane võimalus! Ootame teid osalema vahval ja lõbusal laste laadapäeval, mis toimub Maarjamäe perepäeva raames 20. augustil!
Noorsooteatri suvelavastus 'Lahenduste ministeerium' üle Eesti
august
Eesti Noorsooteatri suvelavastus „Lahenduste ministeerium” keskendub küsimusele, kuidas maailma paremaks muuta ja mida me ise saame selleks teha, et elu oleks parem, turvalisem, rõõmsam. Vahel ei aita muu, kui ohjad enda kätte haarata, sest hädasolijat tuleb aidata. Maksku, mis maksab. Headus võidab. Alati! Juulis ja augustis üle Eesti.

Pirita Kirbuturg Pirita Vaba Aja Keskuses, 3. septembril

neljapäev, 1. september 2016
Laupäeval, 3. septembril kl 10:00-14:00 toimub PIRITA KIRBUTURG Pirita Vaba Aja Keskuses, Merivälja tee 3.

Pirita Kirbuturg on juba traditsiooniline üritus Pirita Vaba Aja Keskuses, kust võib leida vajalikke asju nii endale või lapsele sügis-talviseks hooajaks.
  • Seekord kogutakse ANNETUSI abi vajavatele peredele Ida-Virumaal MTÜ Igale Lapsele Pere abiga (www.kasupered.ee). Annetamiseks palume tuua puhtaid, korras riideid, jalatseid, kodutarbeid ja muud tarbekraami - kõike läheb vaja!
  • KOHVIK kostitab koduste hõrgutistega. Saadud tuluga toetatakse erivajadustega laste teraapia- ja huvitegevust.
  • TOIDULETT maja ees pakub sügisande põllult, aiast, metsast.

Kohtumiseni 3. septembril kell 10 Pirita VAKis!


Vaata lisainfot: www.facebook.com/events/1747019638886456/ 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Astelpaju kui väärtuslik ravimtaim ja toidulisand
Astelpaju hooaeg on käes ning turult saab osta kodumaiseid marju. Astelpaju on väärtuslik ravimtaim ning toidulisand. Astelpaju viljades on suurel hulgal erinevaid vitamiine ja mikrotoitaineid, mida keha igapäevaselt vajab.
Kahel Rapla perel on vaja lasteaia ja koolihooajaks asju
MTÜ Do Good soovib aidata kahte peret Raplast, kus lapsed vajavad kooli ja lasteaiahooaja alguseks mitmeid vajalikke asju.
4 peamist paarisuhte rikkujat
Uuringud näitavad, et 90% tõenäosusega lähevad lahku need paarid, kes pikema aja jooksul kasutavad teatud suhtlusvõtteid, mida Dr Gottman nimetab „ 4 ratsanikuks“.
Arbuus pakatab tervisest
Kätte on saabumas arbuusihooaja tipphetk. Kahjuks peetakse seda suurepärast vilja aga vahel tühiseks kaalukasvatajaks ja mõttetuks magustoiduks. Toitumistarkus.ee on kokku pannud arbuusi kasulikkusest väga asjaliku kirjutise. 
Mida võiks teada seentest?
Seened on suurepärane toidulisa meie igapäevaelus, pakkudes meeldivat vaheldust liha- ja kalatoitudele. Lisaks heale maitsele on need ka tervislikud, sisaldades sama vähe toiduenergiat kui köögiviljad. Samuti saame me seentest mitmesuguseid vitamiine.