Kuhu minna?
Maarjamäe perepäev ja lastelaat 20. augustil
august
Kas teie kodus on kuhjade viisi mänguasju, millega keegi enam ei mängi ja lasteraamatuid, mis on juba kõik läbi loetud? Kui jah, siis meil on teile suurepärane võimalus! Ootame teid osalema vahval ja lõbusal laste laadapäeval, mis toimub Maarjamäe perepäeva raames 20. augustil!
Noorsooteatri suvelavastus 'Lahenduste ministeerium' üle Eesti
august
Eesti Noorsooteatri suvelavastus „Lahenduste ministeerium” keskendub küsimusele, kuidas maailma paremaks muuta ja mida me ise saame selleks teha, et elu oleks parem, turvalisem, rõõmsam. Vahel ei aita muu, kui ohjad enda kätte haarata, sest hädasolijat tuleb aidata. Maksku, mis maksab. Headus võidab. Alati! Juulis ja augustis üle Eesti.

Peatselt saabuv lõõgastav talvevaheaeg GOSPAs

teisipäev, 26. jaanuar 2021
Koolivaheajaks on GOSPA raudselt parim valik! Lapsed leiavad endale palju huvitavaid tegevusi, vanemad saavad rahuliku südamega hoolitsusi või õhtusööki nautida ja lõpuks on kogu pere puhanud ja rõõmus!

Lapsed on suur osa meie elust. Et ka lastele jääks külastus meelde, pakume neile palju põnevat, mida avastada. Oleme püüdnud leida tasakaalu, pakkudes oma külalistele erinevaid võimalusi nii, et meie tegeleme lastega ja nemad tegelevad puhkamisega.GOSPA pakub peredele:
  • Tube spetsiaalselt lastega peredele, kus on multikangelastega rätikud, laste voodipesu, värvilised pliiatsid ja värvimispaberid.
  • Spaahoolitsused lastele
  • Lastemenüü restoranis ja lounge’s
  • Kaks lastetuba
  • GOSPA Koolivaheaja Lasteklubi
  • Lastele põnev kleepsuraamat hotelli saabudes
  • Perepuhkuseks sobiv pakett Perele
  • Laste oma spaapakett
  • Beebiga perele Beebipakett

Lisaks põnevale koolivaheaja GOSPA Lasteklubi eriprogrammile on seekord võimalus osaleda ka täiesti uues GOSPA Lastelaagris. Osalemine GOSPA Lasteklubi tegevustes on hotelli külalistele TASUTA, Lastelaagris on väike osalustasu.GOSPA talvine lastelaager 22.-26.02

Lapsed leiavad endale palju huvitavaid tegevusi, vanemad saavad rahuliku südamega hoolitsusi ning olemist nautida ja lõpuks on kogu pere puhanud ja rõõmus!

Laager on iga päev 12:00-15:00 ja mõeldud vanusele 7-12aastat.

Maksumus 15 €/päev ühele lapsele. 

22.02
Linnu- ja loodusvaatlusmatk loodussõber Martin Vesbergiga. 
Jalutame linnuvaatlustorni Loode tammikus. Matka jooksul räägib põnevaid lugusid loodusest ja lindudest kogenud matkasell Martin ning vaatame, kas ja milliseid lindusid talvel näha võib.

Pärast matkamist meisterdame vahvad niidipildid koos Bretiga.

23.02
Eraspordikool SEPPSi treenerid täidavad päeva toredate mängude ja ägedate spordivõistlustega! 
Ja päevale lisab värvi juurde mullimasin, mis minutis lausa 2000 mulli valmis puhub!

24.02
Sportlikud ja aktiivsed mängud ning lustakad tegevused eraspordikool SEPPS treeneritega. 
Lisaks nuputamisnurk ja vahvad käelised tegevused.

25.02
Kohtume Teraapiakoer Saaraga ja jalutame koos Kuressaare lossi, kus ootab ees 
põnev orienteerumine läbi muuseumi, mille lõpus ootab kõiki üllatus.

Pärast seda teeme ühe magusa kokkamise koos peakokk Kairiga GOSPA restoranis. 
Ise teeme, ise sööme :)  

26.02
Eraspordikool SEPPSi treeneritega koos vahvad spordimängud ja võistlused. 
Laagri viimasel päeval sukeldume koos  SEPPSi treeneritega hiigelmullide maailma ja vaatame, kas üheskoos suudame ka GOSPA ühe suure mulli sisse ära mahutada ;) Kes soovib, saab ise hiigelmullide tegemisel kätt proovida.

Lahedama lapsepõlve nimel!


Vaata lisainfot ja broneeri tõeliselt mõnus perepuhkus: www.gospa.ee 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Kvaliteetsed ja arendavad mänguasjad lastele
Lapsed armastavad mängida ning maailma kohta õppida läbi mängulise vormi. Seetõttu on oluline valida lapsele eelkõige arendavad mänguasjad, mille abil õppida ning avastada uusi hobisid. Järgnevalt toome välja mõned soovitused, mille abil lapsele mänguasjad välja valida.
Traditsiooniline GOSPA Beebiklubi juba taas 8.-10.03
märts
GOSPA soovib igale emale ja beebile pakkuda pisikest pausi ja hingetõmbehetke üksteise nautimiseks, lihtsalt olemiseks ja kooskasvamiseks. Selle tõttu ongi loonud Beebiklubi, et sel teekonnal pakkuda oma ala spetsialistide tuge ja mõnusat, hubast äraolemist meie juures.
Eriliselt mõnus GOSPA Beebiklubi juba 13.-15.01
jaanuar
Meie GOSPAs soovime igale emale ja beebile pakkuda pisikest pausi ja hingetõmbehetke üksteise nautimiseks, lihtsalt olemiseks ja kooskasvamiseks. GOSPAs toimub juba õige pea traditsiooniline Beebiklubi, mis on noorte emade seas väga hinnatud. 
Maarjame lossi perepäev ´Sinine Lõvi loeb´ juba 21.11
november
21. novembril kell 11.00-13.00 toimub Maarjamäe lossis perepäev "Sinine Lõvi loeb“. Ühiselt seigeldakse mööda jäljerada ning otsitakse parimaid lasteraamatuid. Osalejad saavad juttu kuulata ja joonistada. Tegevusi kogu perele! 
Pühapäevane lastekino Filmimuuseumis
detsember
Pühapäeviti on väikesed ja suuremad filmisõbrad oodatud Filmimuuseumi kinosaali, et koos toredaid lastefilme vaadata. Kõik filmid on dubleeritud eesti keelde.