Kuhu minna?

Naljakuu teemapäev Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla

neljapäev, 2. aprill 2015
Kätte on jõudnud aprill, mida teatakse ka kui naljakuud. Sel puhul kutsub Kadrioru lastemuuseum Miiamilla kõiki vahvaid 5- 11 aastaseid poisse ja tüdrukuid teemapäevale „Aprill*tirilill“.

Teemapäev toimub reedel, 10 aprillil kell 14.30-17.30 Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla.

Teemapäeval ootavad lapsi järgmised lõbusad ja avastamisrõõmu pakkuvad tegevused:
  • Naeruteraapia elementidega tegevused;
  • Huvitavad faktid 1. aprillist;
  • „Näpuelukate“ ja „tikutoosiloomade“ meisterdamine;
  • Hea tuju mängud
NB! Kohtade arv teemapäevale on piiratud! 
Grupp: kuni 15 last
Tasu lapse kohta: 5 eurot
Registreerimine ja lisainfo: 6017057 või mm@linnamuuseum.ee.

Lisainfo: www.facebook.com/miiamilla?fref=tspood.minulaps.ee
 - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Carriwell, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Salasõna, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Isetehtud looduslikud munavärvid
Ülestõusmispühad on kohe käes ning sel puhul on koos lastega munade värvimine lõbus ning meeldejääv sündmus. Kui soovid seekord teha miskit teistmoodi, proovi isetehtud looduslikke munavärve. Need on tõeliselt ilusad ja pealegi tervislikud.
Coca-Cola Plaza perepühapäev, 5. aprillil
aprill
Pühapäeval, 5. aprillil, kell 10.30 - 14.00 toimub kinos Coca-Cola Plaza lõbus kogupereüritus PEREPÜHAPÄEV, kuhu on oodatud nii meie pisikesed kui suuremad kinosõbrad! 
Sabina Palmi autorinukkude näitus Kalamaja lastemuuseumis Miiamilla, 4. aprillil
aprill
Laupäeval, 4. aprillil kell 12.00 toimub Kalamaja lastemuuseumis Miiamilla (Kotzebue 16) väga armsa ja lustliku näituse avamine. Osaga näitusest on võimalik tutvuda ka Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla.
Pärimushommik Viljandi Pärismusmuusika Aidas, 04. aprillil
aprill
Iga kuu esimesel laupäeval ootame peresid Viljandi pärimusmuusika aita osa saama pärimushommikutest, kus saab laulda, tantsida, mängida ning pillimängu proovida. Iga kord on pärimushommikul ka külaline, kes tutvustab mõnd põnevat pilli, laulab või jutustab lugusid.
Lapse peavigastused - millal ja miks peab arsti kutsuma?
Paljud täiskasvanud arvavad, et kui laps millegagi vastu pead saab, on väga ohtlik tal magada lasta. Kui peavigastus ei ole tõsine, võib enamasti lapsel siiski magada lasta, eriti kui ta teeb endiselt regulaarseid uinakuid ning on harjunud keskpäeval magama või kui on õhtul aeg magama minna.