Kuhu minna?

Iloni Imedemaa jõuluetendus - muidugi oskab Lota peaaegu kõike, detsember

neljapäev, 4. detsember 2014
Iloni Imedemaal etendub jõulude ajal "Muidugi oskab Lota peaaegu kõike!" Etendus toimub detsembris vaid viiel korral.

”Lärmisepa tänava Lotaga on imelik lugu – ta oskab peaaegu kõike! Kui kogu linnas on jõulukuused otsa saanud, ei oska Joonas ja Miia-Maria muud teha kui nutta, samal ajal kui väike Lota päästab pere jõulud. Aga selleks peab ka niimoodi vedama nagu Lotal!”

Tegemist on Astrid Lindgreni “Lärmisepa tänava Lota” jõulujutu dramatiseeringuga. Lärmisepa tänava Lota on Eestis laval esimest korda.

Vaata lähemalt: www.piletilevi.ee
pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Paberist lumehelbed
Paberist lumehelveste tegemine on jõuluaja klassikaline näputöö. Mõnus tegevus tubaste päevade sisustamiseks. Erinevate mustritega lumehelbeid on kümneid. Tuleb vaid teha etteantud mustri järgi šabloon ning seejärel välja lõigata. Lihtne:)
Imeline jõulupidu Let's Play Perekeskuses, 15. detsember
detsember
Let's Play Perekeskus kutsub kõiki uusi ja vanu sõpru veetma koos imelist jõuluõhtut! 15. detsembril kl 18.00 toimub lastele tore jõulupidu.
Pärimushommik kogu perele Viljandi pärimusmuusika aidas, 06. detsember
detsember
Jõulukuul on pärimushommikul külas keelpillivõlur Jaan Jaago. Tema võtab kaasa kitarri, mandoliini ja kotitäie muhedust ja ehedust. Tule ja veeda mõnus hommikupoolik pärimushommikul. Kohvikus küpsetatakse sel puhul ka pannkooke!
Jõululaat Viimsi Huvikeskuses, 6. detsember
detsember
​6. detsembril toimub taas Viimsi Huvikeskuses kl 11-16.00 traditsiooniline jõululaat KINGIKODA! Jõululaadale lisavad vürtsi põnevad töötoad ja kaunid kontserdid. 
Räägi lapsega varakult tubakatoodete tarbimisest
Laste seas levib tubakatoodete proovimine ja tarbimine juba üsna varakult. Seetõttu võiks lapsega sel teemal pidada kodused vestlused pigem varem kui hiljem.