Kuhu minna?

Filmimuuseumi üritus 'Filmi üles oma pere jõulukaart!' 9. detsembril

laupäev, 1. detsember 2018
Kõik suured ja väiksemad filmisõbrad on oodatud filmima animeeritud jõulukaarti! Filmimuuseumi töötoas valminud kaardiga saab rõõmustada kõiki oma sõpru ja tuttavaid.

Jõulukaardi filmimine on lihtne - astud jõulukaardi sisse ja saad tegutseda jõulude võlumaailmas. Hiljem saab lisada oma nimed ja pühadesoovid.
 
Jõulukaardi filmimine toimub 9. detsembril kell 12.00 – 15.00 Filmimuuseumi rohelise taustaga stuudios elava järjekorra alusel. Jõulukaardi saab kohapeal Kutsu Juku õppeklassis salvestada mälupulgale (palume see ise kaasa võtta!) või saadame selle teile samal päeval e-maili teel. Ooteaeg umbes 15-25 minutit, mis aga möödub Filmimuuseumi toreda ekspositsiooniga tutvudes kiirelt.
 
Osalemine muuseumipiletiga.
 
Lisainfo:
 
Muuseumipedagoog Galina Zaitseva
 
E-mail: galina.zaitseva@ajaloomuuseum.ee

Vaata kodulehelt: www.ajaloomuuseum.ee/kulastamine/majad/filmimuuseum

 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lapsed on oodatud 2.-6. jaanuaril Maarjamäe Lossi Laste Vabariiki koolivaheaja mängutundidesse
jaanuar
Talvisel koolivaheajal on hea seada sammud Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossi Laste Vabariiki, kus toimub koolivaheaja nädalal toredaid tegevusi!
Filmimuuseumi üritus '“Eia jõulud Tondikakul” erilinastus ning kohtumine tegijatega' 15. detsembril
detsember
Filmimuuseumis toimub 15. detsembril uue lastefilmi “Eia jõulud Tondikakul”erilinastus.  Linastusele eelneb kohtumine tegijatega - filmi režissööri Anu Auna ja produtsendi Maie Rosmann-Lille ning Eia osatäitja Paula Ritsiga.  Samuti eksponeeritakse Eve Gutmann-Valme poolt spetsiaalselt filmile loodud kostüüme.
Filmimuuseumi lastelaager 9.-12. aastastele lastele 'Seikleme filmis'
oktoober
Kust filmitegijad võtavad mõõku, võlukeppe ja teisi asju, mida ei saa niisama poest osta? Kas saab teha rekvisiidi torust ja joogamatist? Kui soovid saada vastuseid nendele küsimustele, siis ootame sind 24.-25. oktoobril meie lastelaagrisse Filmimuuseumis!
 
Filmimuuseum kutsub sünnipäevale 6.10
oktoober
Filmimuuseum kutsub kõiki suuri ja väikeseid veetma laupäeval, 6. oktoobril ühte toredat päeva Filmimuuseumis. Kinosaalis saab vaadata uusi Eesti filme, ringkäigul tutvuda Filmimuuseumi maja põnevate nurgatagustega ja erinevates töötubades õppida grimeerimist ning filmimontaaži.
Ajaloomuuseumi ajalooklubi 'Ajadetektiivid'
september
Eesti Ajaloomuuseum kutsub ajalooklubisse 9–11-aastaseid tüdrukuid ja poisse, keda paeluvad põnevad minevikusündmused.