Kuhu minna?

Eest Kirjanike Liidu lastehommik, 14. veebruaril

neljapäev, 12. veebruar 2015
Külla tuleb tele-ekraanilt tuttav Mari Viik, et meisterdada koos midagi toredat sõbrale kinkimiseks.

Lastehommik toimub Eesti Kirjanike Liidu majas 14. veebruaril kl 11.

Pilet: 1 eur

Vaata lähemalt: www.ekl.eepood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad tuntud kaubamärkidelt
ABC Design, Angry Birds, Biolatte, Bradley Textile, Crescent, Cybex, Ecolab, Difrax, Fehn, GloMinerals, Haba, Helmi, Herlitz, Huggies, Lotte, Munchkin, Muumi, Neutral, Shea Mooti, Sonett, Weleda

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Ise disainitud seebimullitaja - lihtne, soodne ja efektne sõbrapäeva kingitus
Kui olete jäänud sõbrapäeva kingitusega hilja peale, siis üks imelihtne võimalus on üllatada nii väikest kui suurt sõpra ise disainitud seebimullitajaga. Seda on imelihtne teha ning on pealegi väga soodne. Tuleb kasutada vaid fantaasiat.
Isade ja laste lemmik - kirju koera kook
Saabuva isadepäeva eel on üks hea ja lihtne maius, mida ilmselt armastavad enamik lapsi. Kirju koera kook on legendaardne ja aegumatu.
Piip ja Tuut köögis Piip ja Tuut Mängutoas, 14.-15. veebruaril
veebruar
See on lugu kohtingust, kus üks kloun kutsub teise õhtusöögile. Mis sest, et nad on sõbrad ja tunnevad teineteist juba pikka aega, aga alati on ju põnev leida postkastist üllatuskutse. Sellistel puhkudel pannakse selga kõige ilusamad riided ja kaetakse laud imeliste hõrgutistega.
Heategevuslik sõbrapäeva kontsert Tallinna Botaanikaaias, 14. veebruaril
veebruar
Botaanikaaed kutsub laupäeval, 14. veebruaril kõiki sõpru botaanikaaeda heategevuslikule kontserdile. Nautida saab Birgit Õigemeele kontserti ja tantsustuudio TantsuGeen tantsulaste esinemist. Lapsi lõbustab Jänku Johanna.
Sõbrapäev Sfäär Outletis, 14. veebruaril
veebruar
SfääR & Sõbrad tuleb taaskord ning seda juba sõbrapäeval, 14. veebruaril, kl 12.00-16.00. Pop-Up poes on suurepärane võimalus sõbrapäeval lähedastele ja miks ka mitte endale midagi toredat leida, head sööki nautida ja vahvalt aega veeta.