Kuhu minna?

Buduaari turg LIVE sügis 2014 Tallinnas 19.-20. september

neljapäev, 18. september 2014
Sel reedel ja laupäeval toimub taas sügisene glamuurne ostupidu Buduaari turg LIVE Tallinnas.

Tallinna turg leiab seekord aset Saku Suurhallis, pakkudes mõnusat vaheldust nii müüjatele kui ka ostjatele. Lisaks glamuursele ja säravale staariturule tervitab külalisi stiilsetest ideedest pakatav Moeturg, kus on kohal mitmed tunnustatud Eesti disainerid.

Samuti leiab esmakordselt aset ka kohvrimüük, kuhu ootame kasutatud asjade müüjaid, kelle kaup on eriti soodne ja pakub ostjatele sobramise-leidmise elamusi.


Vaata lähemalt: http://buduaar.ee/buduaariturg/
www.facebook.com/events/261775667279612/
pood.minulaps.ee - soodsalt kodused asjad
Biolatte, Cybex, Haba, Herlitz, Huggies, Lotte voodi- ja vannitoariided, Muumi mähkmed, Neutral, Sonett puhastusvahendid, Yomi toidulisandid, Weleda kosmeetika kogu perele

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Sügislaat vanalinnas 20. septembril
september
Tallinna vanalinnas, Tornide väljakul toimub laupäeval, 20. septembril sügislaat
Kalafestival Tallinnas 20. septembril
september
Sel laupäeval, 20. septembril toimub Tallinna kalaturul Kalafestival.
Valgus kõnnib Kadriorus, 18. september
september
Täna, 18. septembril toimub traditsiooniline festival "Valgus kõnnib Kadriorus 2014". Toimuvad erinevad kontserdid ja võimas tulevärk.
Ökomäss 2014, 19.-21. september
september
Juba neljandat korda toimub sel nädalavahetusel Kultuurikatla Aias koguperefestival Ökomäss 2014. Toimuvad töötoad nii lastele kui täiskasvanutele. 
Hoia pesukapsleid lastele kättesaamatus kohas
Vedelat pesuvahendit sisaldavad pesukapslid aitavad kasutada täpselt õiget pesuvahendi kogust. Neid kasutavad igapäevaselt miljonid tarbijad. Kuigi need on ohutud, kui neid kasutatakse vastavalt toote pakendil toodud juhistele, siis tuleks neid hoida enne ja pärast kasutamist turvalises kohas, millele su lastel puudub ligipääs.