Esileht

Turvakodus olev ema ja poeg vajavad talveriideid ja -jalanõusid

laupäev, 22. november 2014
MTÜ Do Good otsib turvakodus olevale emale ja 11-aastasele poisile talveriideid.

Vaja oleks
Poiss - 11 aastane, pikkus 154 cm, priskem poiss. Vaja oleks talvepükse ja -jopet, paksemaid kindaid, talvesaapaid nr 38-39 ja paksemat džemprit. 

Ema - pikkus 167 cm, suurus 38 või S. Temale oleks vaja talvepükse, paksemat džemprit, talvesaapaid nr 39 – 40.

Kui sul on midagi pakkuda, palun kirjuta MTÜ Do Good Facebooki lehe sõnumitesse, www.facebook.com/pages/Do-Good/357156311086471?fref=nf


MTÜ Do Good
MTÜ Do Good on heategevuslik organisatsioon. Missiooniks on aidata ja pakkuda toetust raskustesse sattunud lastele, üksikemadele turvakodudes ja teistele abi vajavatele inimestele. Ka Sul on võimalus aidata, panustades nii rahaliselt kui mitterahaliselt.

MTÜ põhitegevuseks on asjade kogumine, sorteerimine ning toimetamine vajaduspõhiselt abivajatele läbi tugiorganisatsioonide peamiselt Tallinnas (nt ema ja lapse turvakodu, lastekodud ja turvakodud, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit, Tallinna Perekeskus jt). Samuti abistame raskustesse sattunud peresid Tapal, Karksi Hooldekodu ja puuetega noori Haraka Kodus. Meie poole võivad pöörduda ka eraisikud otse.

Oleme siiani teinud kõike vabatahtlikuse korras, kuid kuna tegevus on päris suureks kasvanud ja koostöö abivajatega hästi käima läinud, siis vajame väga rahalist toetust, et katta transpordi, paknedamise jms kulud. Toimetame tänaseks asju ka päris palju väljaspoole Tallinnat.


Loe edasi MTÜ Do Good tegevusest: www.minulaps.ee/heategevus/mtu-do-good-aitab-raskustesse-sattunud-peresid-kogutakse-nii-koduseid-tarbeesemeid-kui-annetusi
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Auto puhtaks – istmekatted ja organiseerijad aitavad korda hoida
Sageli tähendab autosõit lastega seda, et terve tagumine pool autost on justkui sõjas - täis söögi-ja joogiplekke, mänguasju, pabereid ja muud mõeldavat aktiivse eluga kaasaskäivat kraami. Sügis-talvisel ajal armastavad väikesed jalad ka poriste saabastega istmetagust põtkida nii, et plekiliseks saab ka eesistme seljatagune.
Cordyceps - kogu keha tervendav toidulisand
Cordyceps usutakse olevat maailma kõige tõhusam tervist parandav taim, seda nii alternatiivravi kui ka Cordycepsi uurinud teadlaste arvates.
Talveriided, jalanõud ja muu talveks vajalik abivajajatele Ukrainas
Ukraina Kultuurikeskus kogub talveriideid, jalanõusid, talvevarustust ja rahalisi annetusi Ida-Ukraina sõjategevuses kannatada saanud ukrainlastele. Väga suur puudus on soojadest lasteriietest, jalanõudest ja mähkmetest! Kampaania toimub 21.-29. novembril koostöös kauplusteketiga Sõbralt Sõbrale ja MTÜ Eesti Pagulasabiga.
Isetehtud lumised raffaellod valge šokolaadi ja pistaatsiapähklitega
Reedese päeva puhul tutvustame imelihtsat lumiste raffaellode retsepti, mis sobib suurepäraselt õhtuseks maiustuseks.
Teeme veepommist rahakassa
Mõte sellest, et õhuke õhupall on vormiks kliistri ja ajalehe massile ning et kuivades kogu segu kivistub ja sellest saab reaalselt kasutatav asi, tundub päris huvitav. Soovitame soojalt võtta lapsega ette see ligane töö ja lasta tal tunda rõõmu ise loodud asjast.