Esileht

Sireli tänavalaada raames saab aidata raskustesse sattunud peresid

laupäev, 23. mai 2015
Pühapäeval, 7. juunil, toimub taas Sireli tänavalaat Pääskülas! MTÜ Do Good teeb tänavalaadaga koostööd juba teist aastat ning selle raames on võimalik tuua abivajajatele asju. 

Sireli tänavalaada eesmärgiks on ümberkaudsete inimeste soov rohkem omavahel tuttavaks saada ning tänapäeval populaarse laadaformaadi raames ka põnevaid tegevusi korraldada ning nipet-näpet müügiks pakkuda.

Laat toimub kl 10-16.00. Sireli tänav asub Pääskülas, Kadaka puiestee ja Pärnu maantee vahel. Kohale saab tulla bussiga nr 10 ja 20 (Sireli peatus) ning bussiga 27 (Pääsküla peatus).

Kindlasti on tänavalaadal oodata:
  • upcycling ja reuse raames riiete müüki nii lastele kui ka täiskasvanutele;
  • workshopid suurtele ja väikestele;
  • tänavakohvikud;
  • palju huvitavaid koduseid maiustusi;
  • koduhoovide etteasteid.
Asjade annetamine
Kõikidel müüjatel on võimalik müümata jäänud asjad meie kaudu saata abivajajatele. Abi saavad raskustes pered, lastekodude ja turvakodude lapsed ja emad. Koostööd selles osas tehakse Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liiduga, Tallinna Perekeskusega, ema ja lapse turvakaodudega ja lastekodudega jt. Asjad saab laada lõpus jälle u poole tunni jooksul tuua Sireli 10 hoovi juurde Kärdi (tel 5116000) või Agne kätte.

Vaata jooksvat infot ürituse kohta: www.facebook.com/events/393067180877492/

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Lihtsad nipid vasturääkimise lõpetamiseks
Esimene kord, kui laps vanemale vastu räägib, on tavaliselt lihtsalt lapsepoolne aus emotsiooni väljendus, harilikult viidates, et miski ei meeldi talle. Probleem ei ole lapse arvamuses, vaid hoopis viisis, kuidas arvamust avaldatakse. Kui vanem siis kohe ei paranda lapse suhtlemise viisi, jääb see mudel kestma ja laps hakkab arvama, et see ongi vastuvõetav moodus oma tunnete avaldamiseks.
10 praktilist kasutusviisi Coca-Colale
Coca-Cola on oma happelisuse taseme poolest sarnane akuhappele, mis tõestab, et tegemist on tõelise mürgiga meie organismile. Coca-Colat saab aga edukalt kasutada koduses majapidamises.
Mandlikorvid rabarberikreemiga
Kui leiad aiast või poeletilt rabarberit, tasub igal juhul proovida neid krõbedaid mandlikorvikesi taevaliku rabarberikreemiga.
Kaie Kõrbi balletistuudio etendus - Mänguasjapood, 24. mail
mai
Mänguasjapood

 Vahel ikka nii tahaks väikest imet! Kas Teie teate kõige imelisemat ja värvilisemat kohta Maakeral, kus on alati kuulda laste naeru? Jah, see on mänguasjapood! 
Piip ja Tuut püstijalakomöödias - Elu õied, 24. mail
mai
See on Piip ja Tuut Teatri esimene pere stand-up. Lavastuse keskmes on lapsed, nende ehe ja puutumatu maailmavaade, siirus ja avatus ning oskus elada praeguses hetkes parimal võimalikul moel ehk kõik see, millest täiskasvanutena oleme ilma jäänud. Piip ja Tuut räägivad lugusid lastest ja täiskasvanuks saamisest.