Esileht

Koduste tarbeesemete vahendus puudust kannatavate lastega peredele

laupäev, 26. juuli 2014
Meie ümber on palju inimesi, kellel teatud asjaolude tõttu ei olegi hetkel kodu või olemasolevas kodus täisväärtuslikuks eluks vajaminevaid elementaarseid asju. Samas on meie hulgas palju neid, kes ei oska midagi peale hakata mõne moraalselt vananenid mööblitükiga, väljavahetatud kodutehnikaga või kasutamist mitteleidvate majapidamistarvetega.

MTÜ Meelespea on võtnud oma missiooniks olla vahendajateks abivajajate ja nende inimeste vahel, kes oleksid nõus neile vajalikku jagama. Esmaseks sihtgrupiks, kellele heategevuse suuname on puudust kannatavad lastega pered, aga võimalusel aitame ka teisi abivajajaid Saaremaal.

Kuidas Sina saad aidata?
Kui kellelgi on kodus ülearust mööblit, nõusid, voodipesu, majapidamistarbeid, tehnikat või koduelektroonikat jne, mida teil endal enam vaja ei lähe, siis annetage see palun neile, kes neist asjadest hetkel väga puudust tunnevad.

Andke meile teada, mida soovite ära anda ja meie püüame leida võimaluse viia need abivajajateni:
telefon: 533 200 04, e-mail: heategu@saarlane.ee, Facebookis https://www.facebook.com/#!/pages/Meelespea-MT%C3%9C/150177975021639?fref=ts


Allikas: www.help.ee
Foto: http://nicholasjv.blogspot.com/2009/11/happy-childrens-day.html


pood.minulaps.ee - soodsalt kodsused asjad

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Hooandja projekt - eesti keele e-kursused välismaal elavatele eesti lastele
Eestikeelse Hariduse Selts soovib korraldada Eesti riiklikul õppekaval põhinevaid eesti keele ja kirjanduse e­-kursusi põhikooliealistele välismaal elavatele eesti lastele.
Eestimaa Looduse Fond kutsub - tule vabatahtlikuks naftareostuse tagajärgede likvideerimisel!
Eestimaa Looduse Fond (ELF) koondab vabatahtlikke, kes oleksid valmis appi tulema naftareostuse tagajärgede likvideerimisel – ranniku koristamisel ja lindude abistamisel.
Suvine isetehtud sidrunilimonaad lastele
Üks mõnus suvine jook lastele on isetehtud limonaad. Tervislik, maitsev ja värskendav. Segage koos kokku üks imemaitsev jook.
Maiusta koos lapsega - suviselt jahutav jäätisedessert
Vaarika ja kookose semifreddo - suurepärane suvine jäätisedessert, mida saab koos lapsega lihtsalt valmistada.
Eesti Muuseumraudtee muuseumipäev - 26. juuli
juuli
Muuseumipäeva raames toimub kl 14-17.00 muuseumis vanade veoautode näitus ning lisakatsed autode meeskondadele. Tutvuda saab väga erinevas vanuses 15 kuni 20 veoautoga. Muuseumi videosaalis näidatakse temaatilisi videofilme.