Esileht

Kas oled kuulnud Õnnepangast?

laupäev, 19. juuli 2014
Õnnepank aitab vähendada ühiskonnas tekkinud lõhet inimliku hoolimise ja majandusliku heaolu vahel. Õnnepangas on üleval abivajajate ja abipakkujate kuulutused erinevates eluvaldkondades.

Oleme veendunud, et õnne valem peitub teiste märkamises. Tunnetame inimeste soovi teisi aidata, ent sageli nad ei oska. Teisalt teame, et on olemas inimesi, kes vajavad abi oma igapäevaste eluliste küsimuste lahendamisel, aga nad ei tea kellelt abi küsida. Siit sündis mõte need kaks osapoolt kokku viia.

Loodud keskkonnas jõuab abi tõepoolest pakkujalt selle vajajani ja on hea meel tõdeda, et Eesti inimesed jagavad omavahel ka kogetud positiivseid emotsioone. 

Mis on Õnnepank?
Õnnepank on algatus, mis muudab mõtteviisi. Õnnepank on heade tegude vahetamise pank. Õnnepank soovib ärgitada inimesi mõtlema ja tegutsema südamega. Õnnepank on mõeldud kõigile, kes väärtustavad head tegu ja omavad tahet ise head teha.

Õnnepank sündis tavaliste inimeste ideest ja see ei ole kellegi isiklik ambitsioon või äriprojekt. Õnnepank tegutseb rohujuure tasandil, soovides suurendada ühiskonna sidusust ja koostööd. Õnnepanga eesmärk on mitterahaliste väärtuste propageerimine, et aidata kaaskodanikel jõuda tagasi sügavamate väärtuste juurde. Õnnepanga toimimise eelduseks on reaalsed abivajajad ning abipakkujad ehk heategijad, inimesed meie keskelt.

Miks peaks Õnnepangaga liituma? Põhjuseid leiab palju – algatuse eesmärk on üdini siiras ja vahetu, kantud soovist teha head kogu ühiskonnale. Õnnepanga tegevuses osalemine on lihtne ja mänguline. Õnnepank pakub uusi kogemusi ja võimalust tutvuda huvitavate inimestega. Õnnepangas tunned end vajalikuna, koged andmis- ja saamisrõõmu. Õnnepank tegutseb seejuures ainsa pangana, kus kõik on algusest lõpuni tasuta!


Tule vaata Õnnepanga kuulutusi lehelt: http://www.onnepank.ee/


Allikas: www.help.ee

 
 

Kommenteeri artiklit

Kommenteerimiseks pead olema sisse logitud

Kas laps peab vanemate sõna kuulama?
Kuuletuma õppimise kõige tundlikum iga on teine-kolmas eluaasta. Kuidas seda teha? Saara Kinnuneni raamatu ”Las ma olen laps” nõuanded on lihtsad.
Millised potitrennipüksid valida?
Nüüd on sul võimalus saada hea ülevaade müügil olevatest potitrennipükstest. Raamatu "Laps varakult potile" autor Kristi Lõbu annab sel teemal põhjaliku ülevaate.
Tule vabatahtlikuks perepäeva korraldamisel Lagedil
MTÜ Eesti Vabadusvõitluse Muuseum Lagedil korraldab 20.08.2014 perepäeva. Otsime vabatahtlikke, kes oleksid abiks lastele mängude korraldamises ja laste töötubades.
Toidukunst koos väikelastega
Võta koos lapsega aeg maha ja meisterdage lõbusaid loomi ja kujundeid toidust.
Jänku-Jussi tasuta värvimislehed suvistel teemadel
Jänku-Jussil on mitmeid erinevaid värvimislehti tasuta väljaprintimiseks.